Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kolejowa Toplista
Smutny koniec dworca Jaworzno...
Witamy.Dziś mamy do przekazania smutnego newsa. Budynek dworca Jaworzno jest sukcesywnie likwidowany. W piątek 24 sierpnia postępowały prace rozbiórkowe dachu i części poddasza. Zdjęcia można znaleźć w GALERII

Niestety, w tym tygodniu budynek najprawdopodobniej zostanie zrównany z ziemią, a to wszystko po to by ktoś miał działkę. Czyżby na kolejne garaże?   Komentarze
#1 | Paweł dnia 24.09.2012
Piękną linię kolejową mieliśmy w Jaworznie. Gdy oglądam wspaniałe zdjęcia archiwalne na tej stronie, to robię to z łezką w oku. Przypominam sobie dzieciństwo i pociąg jadący przez Niedzieliska. Mieszkałem nieopodal i niemal codziennie mogłem pomachać panu maszyniście, który zawsze sympatycznie zatrąbił mi syreną... :-)

Eh... Co to były za czasy. Piękne czasy dla kolei w Jaworznie. Marzy mi się jej powrót, ale w takim kształcie, jak na tej stronie można to na szczęście jeszcze zobaczyć, nie ma niestety już żadnych szans. Ile ja bym dał, żeby móc cofnąć się w czasie i przejechać się dymiącym parowozem ze stacji Niedzieliska, do Suchej Beskidzkiej, jak to moja ciocia opowiadała mi, że robiła... :-)

Poza tym chciałem wyrazić ogromne podziękowania dla Twórców tej strony. Naprawdę. Ogromny szacunek za włożona pracę. To co udało się Wam stworzyć ma ogromną wartość dla mnie, ale wiem też, że i dla wielu Jaworznian! Dziękuję za to serdecznie! :-)
   Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający: